РЕМОНТ ТА РЕСТАВРАЦІЯ ОДЯГУ

РЕМОНТ ТА РЕСТАВРАЦІЯ ОДЯГУ

Майстерня індивідуального пошиття та реставрації одягу пропонує широкий спектр послуг з ремонту та реставрації одягу у Київі за індивідуальним замовленням. Ми можемо запропонувати вам:

  • Професійний крій.
  • Вибір фурнітури або обробки.
  • Посадка одягу ідеально по фігурі.
  • Використання для ремонту і пошиття тільки якісних матеріалів.
  • Індивідуальний підхід і вибір оптимальних моделей.
  • Та багато іншого.

Послуги ательє з ремонту та реставрації одягу
Наше ательє займається реставрацією, перекроюванням і ремонтом одягу, а також створенням нового одягу на ваше замовлення. Ми можемо запропонувати ремонт суконь, спідниць, брюк, джинсів, футболок, блузок, ремонт одягу, пошиття одежі сорочек, шкіряної і хутряної одягу та багато іншого. Ми можемо підігнати річ по фігурі, поміняти фасон, замінити фурнітуру і підкладку або впоратися з будь-якими пошкодженнями. Ми працюємо зі звичайною одягом, а також хутряними та шкіряними виробами.

Якщо ви ходите на роботу в формі, ми допоможемо перетворити нудний однотипний костюм в зручний та гарний одяг. Ми допоможемо вам підігнати речі по фігурі, зробити застібку більш зручною, додати або прибрати кишені, при цьому ваша форма залишиться такою що повністю відповідає вимогам вашої компанії.

У нашій майстерні стилю можете замовити ремонт, реставрацію та перекроювання шкіряних та хутряних виробів. Ви отримаєте гарний, стильний і сучасний одяг зі старих шуб і пальто, а нові ще куртки або шуби позбавити від прикрих пошкоджень або потертостей.

Ви можете замовити стандартну модель або індивідуально, створену спеціально для вас. Якщо у вас короткі або довгі штанини чи рукава, плаття збирається не гарними складками або не виходить підібрати спідницю по фігурі. Звертайтеся до нашої майстерні стилю! У нашому ательє у Київі, ви отримаєте одяг, який буде підігнаний по всім особливостям вашої фігури, створений спеціально для Вас.